Razem zmieniamy świat HR w IT na lepsze!

Dołącz do zespołu

Poznaj nas

Jesteśmy startupem z Warszawy, który powstał w 2016 roku. Tworzymy platformę rekrutacyjną dedykowaną specjalistom IT. Dzięki nam doświadczeni kandydaci nie muszą samodzielnie przeglądać tysięcy ofert na jobboardach, ani przebijać się przez setki wiadomości na Linkedin.

Działamy dwutorowo:

 1. Nasz algorytm podpowiada kandydatom oferty idealnie dopasowane do ich oczekiwań, które otrzymują na maila -"Jakie chcą i tak często, jak tylko chcą :)"
 2. Nasz zespół służy wsparciem w poszukiwaniu pracy, w myśl zasady: "Powiedz nam czego szukasz, a my Ci to znajdziemy". Jak również dba o to, jakie są doświadczenia naszych kandydatów po zaaplikowaniu do konkretnej organizacji, doradzając klientom w zakresie projektowania procesów rekrutacyjnych.

Wierzymy w dobre i sprawne procesy rekrutacyjne. W zależności od tego, do którego działu dołączysz: Sales, Customer Success, Researchers czy Marketingu - będziesz mieć realny wpływ na kształtowanie i polepszanie procesów rekrutacyjnych w IT.


Co tydzień rejestruje się u nas ok. 200 ręcznie zweryfikowanych przez nas specjalistów IT (a jeśli masz już jakiekolwiek doświadczenie w searchu rekrutacyjnym to wiesz, że to naprawdę dużo).


Z kim pracujemy?


Aktualnie rekrutuje z nami ponad 200 klientów, wśród których znajdują się największe firmy technologiczne w Polsce: software housey, startupy, banki czy firmy outsourcingowe. Całą bazę możesz sprawdzić na naszej stronie w zakładce "Firmy" , a nowych klientów ciągle przybywa!


Jeśli szukasz pracy, w której możesz czuć się swobodnie, ale jednocześnie masz szansę, żeby się rozwijać i mieć także wpływ na rozwój firmy, to jesteś we właściwym miejscu!

A do tego lubimy ze sobą pracować i postaramy się, żeby z Tobą podobnie :)

Nasze założenia

 • Wierzymy w jakość, a nie w ilość!
 • Wierzymy, że rynek rekrutacji w Polsce potrzebuje zmiany.
 • Wiemy, że szczery feedback jest podstawą do zmiany.
 • Wierzymy w zarządzanie szczęściem - tylko na podstawie danych!
 • Wierzymy, że HR może być sercem firmy i narzędziem wzrostu.
button.show.morekeyboard_arrow_right

Pracuj z nami!

Dołącz do zespołu i pracuj z ludźmi z zajawką na usprawnienie rekrutacji w branży IT. Sprawdź, na jakie pozycje rekrutujemy - a jeżeli nie widzisz oferty dla siebie, jednak chcesz z nami pracować i czujesz, że możesz wnieść do firmy dodatkową wartość - Aplikuj! Chętnie porozmawiamy :)

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

 1. Analiza CV - 1 dzień
 2. Krótka rozmowa telefoniczna - 15 minut
 3. Spotkanie rekrutacyjne - 1h
 4. Opcjonalnie, ale nie zawsze - rozmowa z naszym CEO Michałem - 1h
 5. Decyzja - 2 dni

Benefity

Opieka medyczna Medicover -100% finansowana przez firmę
Remote first - po wdrożeniu, możliwość pracy 100% zdalnie
Nielimitowane urlopy - niezależnie od formy współpracy
Napoje, przekąski i owocowe wtorki :D
AskHenry - Twój prywatny asystent
Produkt, który zmienia jakość rekrutacji IT
Zespół pełny pasji i chętny do pomocy
Jawny system awansów i premii

Chcesz mieć wpływ na to jak wygląda rekrutacja w IT? Chcesz wspierać firmy w budowaniu nie tylko efektywnych procesów rekrutacyjnych, ale również takich, które dbają o doświadczenia kandydatów? Dołącz do inhire i wynieś rekrutację IT na wyższy poziom.

ZESPÓŁ INHIRE